150,83 €
% 296,91 € (économie de 49.2%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810073373 P/N: 1904150000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1904150000 Housing industry connectors, Base housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 12, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Base housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 12, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1904150000
EAN 04032248585700
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 166.2 mm |
|---|---|
| Profondeur | 143 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1904150000 |
|---|---|
| EAN | 04032248585700 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Poids | 1.58 kg |
| Poids (emballé) | 1.62 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















