8,40 €
% 16,54 € (économie de 49.21%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Months
Art. No: WST8810073322 P/N: 1900990000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1900990000 Housing industry connectors, Screw mounting housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Screw mounting housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1900990000
EAN 04032248592920
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 36.5 mm |
|---|---|
| Profondeur | 27 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1900990000 |
|---|---|
| EAN | 04032248592920 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | e98b2b24-ba23-41bf-8d19-0dda3647412f |
| Poids | 0.03 kg |
| Poids (emballé) | 0.03 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















