3,08 €
% 6,07 € (économie de 49.26%)
Disponible, délai de livraison : 7-10 Jours ouvrables
Art. No: WST8810067118 P/N: 1652410000 Fabricant : Weidmüller
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Weidmüller 1652410000 Housing industry connectors, Bulkhead housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Bulkhead housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1652410000
EAN 04008190402488
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Largeur | 36.5 mm |
|---|---|
| Profondeur | 60.5 mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | 1652410000 |
|---|---|
| EAN | 04008190402488 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | 2f94735a-9fba-4903-842f-4fb9aa902310 |
| Poids | 0.02 kg |
| Poids (emballé) | 0.02 kg |
Désignations
Connector housing Housing
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















