64 393,47 €
Disponible à la commande, délai de livraison : 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030350 P/N: VRKP4S0RNC00000 Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric VRKP4S0RNC00000 PACDRIVE ROBOT P4 / SH, A XE DE ROTATION,"
Schneider Electric PACDRIVE ROBOT P4 / SH, A XE DE ROTATION,
Schneider Electric VRKP4S0RNC00000
EAN 3606485399102
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 3-robot in een compact ontwerp dat 3 tot 4 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 15 kg. Het heeft een 1200mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot heeft 0mm tot 1200mm diameter, 0mm tot 425mm verticale werkenveloppen en een rotatiepositie van 360°. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 15kg en een maximale activeringssnelheid van 10m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 75 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren en Lexium 62 ILM. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Anzahl der Gelenke | 4 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 4 |
| Tragfähigkeit | 15kg |
| Reichweite | 1200mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 425mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | VRKP4S0RNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485399102 |
| ETIM | EC003245 |
| Poids | 75 kg |
| Poids (emballé) | 80 kg |
Désignations
se, , lexium t, robot p delta 3, robot p4, robot compact delta 3, robot delta 3, robot 4 axes, robot 3 axes, robot rotatif 360°, robot 15 kg, robot 1 200 mm, robot compact, robot vertical 425 mm, robot 10 ms, robot moteur lexium sh3, robot lexium 62 ilm, robot d'environnement normal
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.



















