270,38 €
Disponible à la commande, délai de livraison : 4-6 Jours ouvrables
Art. No: WST8810029791 P/N: TM5SE1IC01024 Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric TM5SE1IC01024 Modicon M258 - Mod. 1hsc inc 100khz 24vd"
Schneider Electric Modicon M258 - Mod. 1hsc inc 100khz 24vd
Schneider Electric TM5SE1IC01024
EAN 3595864074849
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Deze tellermodule verstrekt 1 stijgende encoderinput. De telfrequentie is 100 kHz per kanaal. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500Vrms AC en geen isolatie tussen kanalen. De maximale cyclustijd is 2 ms en de telleringangsresolutie is 16-bits/32-bits. Het is een IP20-gecertificeerd product. De kleur van de behuizing is wit. Het weegt 0,025 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LMC058-bewegingscontroller en de Modicon M258-logische controller. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Anzahl der Funktionen | 2 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | |
| Geeignet für Bahnsteuerung | |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | TM5SE1IC01024 |
|---|---|
| EAN | 3595864074849 |
| ETIM | EC001601 |
| ECLASS | eClass_10_AKE528014 |
| Poids | 0.04 kg |
| Poids (emballé) | 0.04 kg |
Désignations
1 module incrémental hSC 1,3 ma avec module compteur 24 v modicon tm5 module compteur module compteur 100 Khz module compteur 24 vcc module compteur codeur incrémental module compteur contrôleur de mouvement module compteur contrôleur logique module compteur de résolution d'entrée 16 bits/32 bits module compteur ip20 module compteur logique à logique négative
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.























