367,66 €
Disponible à la commande, délai de livraison : 4-6 Jours ouvrables
Art. No: WST8810029734 P/N: TM5NEIP1K Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric TM5NEIP1K Modicon TM5 - kit coupleur Bus pr extension TM5 TM7 en EthernetIP - IP20 - 100m"
Schneider Electric Modicon TM5 - kit coupleur Bus pr extension TM5 TM7 en EthernetIP - IP20 - 100m
Schneider Electric TM5NEIP1K
EAN 3606489661922
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Dit is een kit met een buskoppelaar die is ontworpen voor het maken van gedistribueerde IO-eilanden op Ethernet, waarbij gegevens worden uitgewisseld tussen de controller en de gedistribueerde IO. Hij heeft 2 connectors type RJ45 voor een Ethernet ringnetwerk afgeschermde aansluiting. Het gebruikt het protocol EtherNet/IP. Dit is een buskoppelaarmodule die is ontworpen voor het maken van gedistribueerde IO-eilanden op het Ethernet-netwerk. De uitwisselingswijze van gegevens is half-duplex, hoogtepunt - duplex, autonegotiation, auto MDIX. met een transmissietarief van 10megabit/s aan 100megabit/s. Het is voorzien van verwijderbaar veerklemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. Het weegt 0,080 kg. Het meet 38mm breed, 99mm hoog, 75mm diep. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Hij is compatibel met PacDrive LMC Eco/Pro2 bewegingscontrollers, Modicon M241/M251 logische controllers en de Modicon M262 logic/motion controller. De kit bevat bussubbasis TM5ACBN1, klemmenblok TM5ACTB12PS, CANopen-module TM5NEIP1 en voedingseenheid TM5SPS3. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | sonstige |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | REG |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Anzahl der Anschlüsse Sensor/Aktor | 2 |
| Befestigungsart | sonstige |
| Min. Tiefe der Gerätedose | -mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | TM5NEIP1K |
|---|---|
| EAN | 3606489661922 |
| ETIM | EC001604 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ868015 |
| Poids | 0.26 kg |
| Poids (emballé) | 0.26 kg |
Désignations
E/S distantes E/S distribuées E/S décentralisées coupleur de bus coupleur de bus Ethernet ethernet/ip kit modicon TM5 module d'interface
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.


















