13,87 €
% 24,28 € (économie de 42.87%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 4-6 Jours ouvrables
Art. No: WST8810028185 P/N: RSB2A080JDPV Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric RSB2A080JDPV Harmony Relay RSB - relais PCB embrochable monté sur embase - 2OF 8A - 12VDC"
Schneider Electric Harmony Relay RSB - relais PCB embrochable monté sur embase - 2OF 8A - 12VDC
Schneider Electric RSB2A080JDPV
EAN 3606489562748
Description
Zelio RSB er en serie kompakte plugg-inn reléer med en bredde på kun 16 mm. Reléene fås med enten 1 C/O på 12 eller 16A eller 2 C/O kontakter på 8A. Det er mulighet for isetting av en beskyttelsesmodul (diode, varistor eller RC-led) direkte i relésok kelen hvis det er behov for dette. Soklene RSZE1S35M og RSZE1S48M har separate terminaler for strømforsyning og kontaktsett s om gjør det enkelt og oversiktlig å feilsøke på reléene. RSB2A080JDPV er et komplett plugg-inn relé montert i RSZE1S48M relés okkelen med en festebøyle, som sikrer at reléet blir holdt fast i sokkelen, selv under vibrerende forhold. I sokkelen er det montert en sperrediode for ensretting av DC spenningen. Dioden har samtidig en innebygget LED som indikerer når det er strøm på reléet. RSB2A080JDPV har 2 C/O AgNI kontakter med en maksimal belastning på 8A. Reléet har en levetid på 100.000 koplinger (avhengig av belastningsgrad og type). Strømforsyningen til RSB2A080JDPV er 12 VDC og egetforbruket på reléet er 0,45W. Mins te innkoplingsstrøm på kontaktsettet er 100mA. Det er mulig å forbinde opptil 8 reléer med sløyfeskinnen RGZS08 som fås som t ilbehør til soklene. RSB serien har UL og CSA godkjennelse for bruk i USA og Canada
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 0V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Antrieb | ungepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Art des Schaltkontaktes | sonstige |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 8A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | RT I |
| Breite | 64mm |
| Höhe | 84mm |
| Tiefe | 15mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | RSB2A080JDPV |
|---|---|
| EAN | 3606489562748 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Poids | 0.06 kg |
| Poids (emballé) | 0.06 kg |
Désignations
12dv relais à fiches 2 relais enfichable c/o module relais prise relais relais d'automatisation relais d'interface relais enfichable 2000va relais enfichable 224w relais enfichable 8a relais enfichable d'interface relais enfichable ip20 relais enfichable pré-assemblé avec prise relais enfichable rsb relais enfichable à contacts agni relais enfichable à contacts standard relais enfichable à état led relais électromécanique harmony schneider schneider electric se
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.



















