215,20 €
% 218,37 € (économie de 1.45%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Jours ouvrables
Art. No: WST8810024387 P/N: NSYCVF550M115FB Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric NSYCVF550M115FB ClimaSys - ventilateur centrifuge - 550m3/h - 115Vca - sans grille et filtre"
Schneider Electric ClimaSys - ventilateur centrifuge - 550m3/h - 115Vca - sans grille et filtre
Schneider Electric NSYCVF550M115FB
EAN 3606480678776
Description
ClimaSys outdoor zware uitvoering 78,102W ventilator zonder rooster en filter zorgt voor effectieve temperatuurregeling in PHD, S3HD en SFHD kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 550 m3/h bij 50 Hz en 550 m3/h bij 60 Hz Motor gemonteerd op kogellager Uitgerust met veerklemaansluitklem De externe breedte is 223mm, de hoogte is 223mm en de diepte is 90mm Het toebehoren bestaat uit 1 ventilator en 4 schroeven De kleur is donkergrijs (RAL 7016) De beschermingsgraad van de indringing is IP44 (IP55 voor het net) De ingangsspanning is 115 V AC 50/60 Hz Nominale stroom is 0,7-0,8A 50 Hz Het geluidsniveau is 60-60 dB De bedrijfstemperatuur is -40-70 °C De maximumdruk is 300 Pa bij een debiet van 0 m³/h Nettogewicht is 1,7 kg Certificering CE, UL conform UL 508A, CSA conform CSA C22,2 en ecodesign richtlijn 2009/125/EC Houd er rekening mee dat te veel vervangen van filters moet worden vermeden, stroomsnelheden hangen af van het werkpunt, zie ProClima-software, de omgeving moet relatief schoon zijn, het filter moet regelmatig worden schoongemaakt en vervangen en de buitentemperatuur moet 5 °C lager zijn dan de binnentemperatuur
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | 1 |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Volumenstrom | 550m³/h |
| Bemessungsleistung | 1500W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 60dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7016 |
| Breite | 222.8mm |
| Höhe | 222.8mm |
| Tiefe | 90mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | NSYCVF550M115FB |
|---|---|
| EAN | 3606480678776 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Poids | 1.7 kg |
| Poids (emballé) | 2.5 kg |
Désignations
Armoires Circulateur d'air Circulation d'air NSYCVF550M115FB Ventilateur Ventilateur (armoire de commutation) Ventilateur (armoire/armoire) Ventilateur de toit
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.


















