1,88 €
% 1,90 € (économie de 1.05%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Jours ouvrables
Art. No: WST8810024193 P/N: NSYCS200PLM Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric NSYCS200PLM PanelSeT - rail symétrique 35 mm / PLM32"
Schneider Electric PanelSeT - rail symétrique 35 mm / PLM32
Schneider Electric NSYCS200PLM
EAN 3606480191633
Description
Set van 2 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in Thalassa PLM behuizingen De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De breedte is 7,2mm De hoogte is 35mm De productlengte is 203mm Vast met een steek van 25mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Rundloch |
| Bohrlochabstand mittig | 183mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 203mm |
| Höhe | 7.5mm |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | NSYCS200PLM |
|---|---|
| EAN | 3606480191633 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Poids | 0.07 kg |
| Poids (emballé) | 0.07 kg |
Désignations
Accessoire Thalassa PLM NSYCS200PLM accessoire de boîtier accessoire de montage rail DIN symétrique
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.


















