28,20 €
% 28,62 € (économie de 1.47%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Jours ouvrables
Art. No: WST8810024054 P/N: NSYCGX25 Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric NSYCGX25 PanelSeT - Presse étoupe - inox - avec écrou - M25"
Schneider Electric PanelSeT - Presse étoupe - inox - avec écrou - M25
Schneider Electric NSYCGX25
EAN 3606481360243
Description
Kabelwartel voor Spacial CRN, Spacial S3D en Spacial S3X behuizingen Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 35,5mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M25 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 35.5mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 25 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | NSYCGX25 |
|---|---|
| EAN | 3606481360243 |
| ETIM | EC000211 |
| Poids | 0.05 kg |
| Poids (emballé) | 0.05 kg |
Désignations
Bride Cartes de distribution Couvercle Entrée de câble Insertion NSYCGX25 Plaque d'entrée Plaque de protection Plaque passe-câbles UE accessoire de gestion des câbles presse-étoupe
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.


















