70,94 €
Disponible à la commande, délai de livraison : 7-10 Jours ouvrables
Art. No: WST8810021632 P/N: LVS03508 Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric LVS03508 M.PL.FOR 2 3PH METERS 6M"
Schneider Electric M.PL.FOR 2 3PH METERS 6M
Schneider Electric LVS03508
EAN 3606481874719
Description
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met 2 Kilowattuurmeters 3Ph. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Höhe | 295mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | LVS03508 |
|---|---|
| EAN | 3606481874719 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Poids | 5.92 kg |
| Poids (emballé) | 5.92 kg |
Désignations
Fixe verticalement Plaque de montage Plaque de montage pleine Prismaset P pour armoire L650mm
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.


















