EZC100H4075
Schneider Electric EZC100H4075 EZC100H 30KA 4P3D 075A MG DISJONCTEUR EASYPACT
Informations sur le produit "Schneider Electric EZC100H4075 EZC100H 30KA 4P3D 075A MG DISJONCTEUR EASYPACT"
Schneider Electric EZC100H 30KA 4P3D 075A MG DISJONCTEUR EASYPACT
Schneider Electric EZC100H4075
EAN 3303431121465
Description
To jest wyłącznik automatyczny 75 A do EasyPact EZC100H. Ten produkt może pracować poniżej znamionowego napięcia operacyjnego (Ue) 550VAC przy 50/60 Hz i 250VDC. Ta wersja produktu jest zaprojektowany rama 4-biegunowa z detekcją na 3-biegunowe, wyposażone wyzwalacza TMD do ochrony termiczno-magnetycznej. Jest zgodny z normą IEC60947, certyfikatem CE i niektórymi niezależnymi laboratoriami (KEMA, ASEFA, TUV) lub Tilva innych firm. Urządzenie to posiada certyfikat dopuszczający do pracy w środowisku o stopniu zanieczyszczenia III, zgodnie z normą IEC60947, i zdaje test na ekstremalnie trudne warunki atmosferyczne. Urządzenie może być montowane pionowo lub poziomo w metalowej obudowie, zabezpieczając przed ryzykiem związanym z bezpieczeństwem przez kłódkę. Ta seria posiada gniazda służące do pozycjonowania wskaźników lub zwalniaczy napięcia w zależności od tego, w którym miejscu jest ono umieszczone w urządzeniu za przednią osłoną wyłącznika obwodu.
Attributs du produit
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 30kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 10.8W
Gerätebauart Einbaugerät Festeinbautechnik
Integrierter Erdschlussschutz
Anschlussart Hauptstromkreis Schraubanschluss
Geeignet für Hutschienenmontage
Hutschienenmontage optional
Anzahl der Hilfskontakte als Öffner 0
Anzahl der Hilfskontakte als Schließer 0
Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler 0
Mit Ausgelöstmelder 1
Mit integriertem Unterspannungsauslöser
Polzahl 4
Position des Anschlusses für Hauptstromkreis vorne
Ausführung des Betätigungselements Knebel
Komplettgerät mit Schutzeinheit 1
Motorantrieb integriert
Motorantrieb optional
Schutzart (IP) IP20
Données techniques
P/N (Numéro de pièce)EZC100H4075
EAN3303431121465
ETIMEC000228
ECLASSeClass_10_AJZ716013
Poids1.08 kg
Poids (emballé)1.08 kg
Désignations
4P3d 75A EZC EZC100H EZC100H4075 Easypact Easypact EZC TMD disjoncteur