EZC100H3060
Schneider Electric EZC100H3060 Disjoncteur EZC100 H 30kA 3P/3T 60A
Informations sur le produit "Schneider Electric EZC100H3060 Disjoncteur EZC100 H 30kA 3P/3T 60A"
Schneider Electric Disjoncteur EZC100 H 30kA 3P/3T 60A
Schneider Electric EZC100H3060
EAN 3303430301264
Description
EasyPact EZC100H is een 3-polige vaste stroomonderbreker die is ontworpen voor de bescherming van elektrische installaties met lage spanning. Het wordt gebruikt voor standaardtoepassingen in industrieën en gebouwen, die goede prestaties aan concurrerende prijs aanbieden De uitschakelcapaciteit (Icu) is 30 kA rms bij 415VAC 50/60Hz. De operationele spanning is 550VAC 50/60Hz of 250VDC. De nominale waarde van de thermisch-magnetische trip unit is 60A. De trip unit zorgt voor een vaste overbelasting en ogenblikkelijke bescherming. Deze 3-polige versie (75 mm x 130 mm x 60 mm) wordt geleverd met diverse optionele functies en accessoires. Easypact EZC100H voldoet aan internationale normen (IEC 60947, UL 508) en maritieme certificaten.
Attributs du produit
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 30kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 7.56W