58.747,25 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 3-4 Semanas
Art. No: WST8810030370 P/N: VRKT5M0FNC00000 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric VRKT5M0FNC00000 Delta 2 robot - T5 - 2-3 assen - 30 kg toelaatbare belasting - 0-1500 mm werkbereik"
Schneider Electric 2-Axis Delta 2 Robot T5, 1500 mm Working Range, 30 kg Permissible Load
Schneider Electric VRKT5M0FNC00000
EAN 3606485459219
Descripción
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 2-robot in een standaardontwerp dat 2 tot 3 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 30 kg. Het heeft een 1500mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot is voorzien van 0mm tot 1500mm horizontaal, 0mm tot 615mm verticale werkomslagen. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 10kg en een maximale activeringssnelheid van 4m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 65 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Gelenke | 2 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 2 |
| Tragfähigkeit | 30kg |
| Reichweite | 1500mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 705mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | VRKT5M0FNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485459219 |
| ETIM | EC003245 |
| Peso | 65 kg |
| Peso (embalaje) | 90 kg |
Designaciones
lexium t robot compacto robot de 2 ejes robot de 3 ejes robot de 30 kg robot delta 2 robot delta 2 estándar robot horizontal de 1500 mm robot motor lexium mh3 robot p delta 2 robot para entorno normal robot t5 robot vertical de 615 mm schneider se
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















