52.466,29 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 3-4 Semanas
Art. No: WST8810030359 P/N: VRKP6S0FNC00000 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric VRKP6S0FNC00000 Delta 3 robot - P6 - 3-4 assen - 15 kg toelaatbare belasting - 0-1600 mm werkbereik"
Schneider Electric Lexium P6, Delta 3 Robot, Reach 1600 mm, Standard, Compact
Schneider Electric VRKP6S0FNC00000
EAN 3606485446509
Descripción
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 3-robot in een compact ontwerp dat 3 tot 4 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 10 kg. Het heeft een 1600mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot heeft 0mm tot 1600mm diameter, 0mm tot 550mm verticale werkomslagen. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 10kg. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 80 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Gelenke | 3 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 3 |
| Tragfähigkeit | 10kg |
| Reichweite | 1600mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 550mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | VRKP6S0FNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485446509 |
| ETIM | EC003245 |
| Peso | 60 kg |
| Peso (embalaje) | 75 kg |
Designaciones
lexium t robot 3 ejes robot 4 ejes robot compact delta 3 robot compacto robot de 10 kg robot de 1600 mm robot de motor lexium sh3 robot delta 3 robot p delta 3 robot p6 robot para entorno normal robot vertical de 550 mm schneider se
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















