270,38 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810029791 P/N: TM5SE1IC01024 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TM5SE1IC01024 Módulo contador- 1 HSC incremental - 100 KHz"
Schneider Electric Módulo contador- 1 HSC incremental - 100 KHz
Schneider Electric TM5SE1IC01024
EAN 3595864074849
Descripción
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Deze tellermodule verstrekt 1 stijgende encoderinput. De telfrequentie is 100 kHz per kanaal. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500Vrms AC en geen isolatie tussen kanalen. De maximale cyclustijd is 2 ms en de telleringangsresolutie is 16-bits/32-bits. Het is een IP20-gecertificeerd product. De kleur van de behuizing is wit. Het weegt 0,025 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LMC058-bewegingscontroller en de Modicon M258-logische controller. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Funktionen | 2 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | |
| Geeignet für Bahnsteuerung | |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TM5SE1IC01024 |
|---|---|
| EAN | 3595864074849 |
| ETIM | EC001601 |
| ECLASS | eClass_10_AKE528014 |
| Peso | 0.04 kg |
| Peso (embalaje) | 0.04 kg |
Designaciones
1 hSC incremental module 1.3ma at 24v counter module 100 Khz counter module 16bits 24vdc counter module 32bits input resolution counter module TM5SE1IC01024 counter module incremental encoder counter module ip20 counter module logic controller counter module modicon tm5 motion controller counter module sink logic counter module
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.























