367,66 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810029734 P/N: TM5NEIP1K Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TM5NEIP1K IP20 E/S Distributed Perparamance EtherNet/IP FieldBus KIT TM5NEIP1/base bus/POWER unidad"
Schneider Electric IP20 E/S Distributed Perparamance EtherNet/IP FieldBus KIT TM5NEIP1/base bus/POWER unidad
Schneider Electric TM5NEIP1K
EAN 3606489661922
Descripción
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Dit is een kit met een buskoppelaar die is ontworpen voor het maken van gedistribueerde IO-eilanden op Ethernet, waarbij gegevens worden uitgewisseld tussen de controller en de gedistribueerde IO. Hij heeft 2 connectors type RJ45 voor een Ethernet ringnetwerk afgeschermde aansluiting. Het gebruikt het protocol EtherNet/IP. Dit is een buskoppelaarmodule die is ontworpen voor het maken van gedistribueerde IO-eilanden op het Ethernet-netwerk. De uitwisselingswijze van gegevens is half-duplex, hoogtepunt - duplex, autonegotiation, auto MDIX. met een transmissietarief van 10megabit/s aan 100megabit/s. Het is voorzien van verwijderbaar veerklemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. Het weegt 0,080 kg. Het meet 38mm breed, 99mm hoog, 75mm diep. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Hij is compatibel met PacDrive LMC Eco/Pro2 bewegingscontrollers, Modicon M241/M251 logische controllers en de Modicon M262 logic/motion controller. De kit bevat bussubbasis TM5ACBN1, klemmenblok TM5ACTB12PS, CANopen-module TM5NEIP1 en voedingseenheid TM5SPS3. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | sonstige |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | REG |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Anzahl der Anschlüsse Sensor/Aktor | 2 |
| Befestigungsart | sonstige |
| Min. Tiefe der Gerätedose | -mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TM5NEIP1K |
|---|---|
| EAN | 3606489661922 |
| ETIM | EC001604 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ868015 |
| Peso | 0.26 kg |
| Peso (embalaje) | 0.26 kg |
Designaciones
TM5NEIP1K bus coupler decentralized IO distributed IO ethernet ethernet bus coupler interface module ip kit modicon TM5 remote IO
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















