9.830,37 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810029320 P/N: TA63D4S5004TPE Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TA63D4S5004TPE TransferPacT Automatic, 500A, 400V, 4P, tamaño 630A"
Schneider Electric TransferPacT Automatic, 500A, 400V, 4P, tamaño 630A
Schneider Electric TA63D4S5004TPE
EAN 3606485952925
Descripción
TA63D4S5004TPE to niskonapięciowy przełącznik zasilania stosowany w budynkach przemysłowych i handlowych, centrach danych, placówkach opieki zdrowotnej oraz przemyśle transportowym. Znamionowe napięcie robocze przełącznika (Ue) wynosi 400 V AC przy 50/60 Hz. Jego kategoria użytkowania to AC-33B. Prąd znamionowy (Ie) dla podstawy 630A przy 60℃, wynosi 500A. Wbudowany na przednim panelu sterownik z regulatorem za pomocą pokręteł i przełączników, służy do nastawiania parapetrów pracy oraz sterowania. Przełącznik zapewnia 3 pozycje sygnalizowane mechanicznym i elektrycznym wskaźnikiem. Rozłącznik może być montowany na szynie DIN lub płycie montażowej wewnątrz rozdzielnicy. TA63D4S5004TPE można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Czterobiegunowa wersja rozłącznikowego układu przełączania zasilania ma wymiary 467 mm (szerokość) x 341 mm (wysokość) x 185,8 mm (głębokość). Urządzenie jest zgodne z normą IEC 60947-6-1 i posiada certyfikaty CE/CB/CCC. Nadaje się ono do zastosowań w instalacjach, gdzie ciągłość pracy ma krytyczne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi lub urządzeń.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Polzahl | 4 |
| Mit Nullstellung | 1 |
| Mit Rückzug in Nullstellung | |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 500A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | |
| Geeignet für Bodenbefestigung | |
| Geeignet für Frontbefestigung | |
| Geeignet für Verteilereinbau | 1 |
| Geeignet für Zwischenbau | |
| Komplettgerät im Gehäuse | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Ausführung des Betätigungselements | sonstige |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TA63D4S5004TPE |
|---|---|
| EAN | 3606485952925 |
| ETIM | EC001105 |
| Peso | 22.08 kg |
| Peso (embalaje) | 36.5 kg |
Designaciones
400V 4P 500A TA63D4S5004TPE TransferPacT automatic rotary transfer switch
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.





























