5.770,64 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Meses
Art. No: WST8810029294 P/N: TA25D3L2502TPE Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TA25D3L2502TPE TransferPacT Active Automatic, 250A, 230V, 3P, tamaño 250A"
Schneider Electric TransferPacT Active Automatic, 250A, 230V, 3P, tamaño 250A
Schneider Electric TA25D3L2502TPE
EAN 3606485953250
Descripción
TA25D3L2502TPE to niskonapięciowy przełącznik zasilania stosowany w budynkach przemysłowych i handlowych, centrach danych, placówkach opieki zdrowotnej oraz przemyśle transportowym. Znamionowe napięcie robocze przełącznika (Ue) wynosi 230 V AC przy 50/60 Hz. Jego kategoria użytkowania to AC-33B. Prąd znamionowy (Ie) dla podstawy 250A przy 60℃ wynosi 250A. Na panelu przednim przełącznika wbudowany jest wyświetlacz LCD, pozwalający na sterowanie urządzeniem za pomocą przycisku, wyświetlane są też na nim informacje o jego stanie i ustawieniach alarmowych. W TA25D3L2502TPE dostępne są 3 układy styków sygnalizacyjnych. Rozłącznik może być montowany na szynie DIN lub płycie montażowej wewnątrz rozdzielnicy. TA25D3L2502TPE można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Trzybiegunowa wersja rozłącznikowego układu przełączania zasilania ma wymiary 370 mm (szerokość) x 341 mm (wysokość) x 185,8 mm (głębokość). Urządzenie jest zgodne z normą IEC 60947-6-1 i posiada certyfikaty CE/CB/CCC. Nadaje się ono do zastosowań w instalacjach, gdzie ciągłość pracy ma krytyczne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi lub urządzeń.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Mit Nullstellung | 1 |
| Mit Rückzug in Nullstellung | |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 250A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | |
| Geeignet für Bodenbefestigung | |
| Geeignet für Frontbefestigung | |
| Geeignet für Verteilereinbau | 1 |
| Geeignet für Zwischenbau | |
| Komplettgerät im Gehäuse | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Ausführung des Betätigungselements | sonstige |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TA25D3L2502TPE |
|---|---|
| EAN | 3606485953250 |
| ETIM | EC001105 |
| Peso | 12.95 kg |
| Peso (embalaje) | 27.5 kg |
Designaciones
230V 3P 250A LCD TA25D3L2502TPE TransferPacT active automatic transfer switch
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



































