5.163,16 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Meses
Art. No: WST8810029292 P/N: TA25D3L1002TPE Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TA25D3L1002TPE TransferPacT Active Automatic, 100A, 230V, 3P, tamaño 250A"
Schneider Electric TransferPacT Active Automatic, 100A, 230V, 3P, tamaño 250A
Schneider Electric TA25D3L1002TPE
EAN 3606485953267
Descripción
Deze TA25D3L1002TPE is een laagspanningsschakelaar die wordt gebruikt in industriële en commerciële gebouwen, datacenters, gezondheidszorginstellingen en transportindustrie. De nominale bedrijfsspanning (Ue) is 230VAC@50/60Hz. Deze veranderingsbron is AC-33B gebruikscategorie. De nominale stroom (Ie) kan 100A(Ie) worden geladen bij 60℃, met een frame van 250A. De voorzijde heeft een ingebouwde LCD display module die wordt gebruikt voor het weergeven van de status en de alarminstelling, en voor regeling met een drukknop. Deze omschakelaar voorzag in 3 contactpunten op de voorzijde door mechanische en elektrische indicatie. Het kan worden bevestigd op de plaat en de behuizing ervan in de stroomverdelingskast worden geplaatst. Het heeft ook enkele optionele accessoires in termen van verschillende applicatie scène. Deze 3polige versie is 370mm(breedte)x341mm(hoogte)x185,8mm(diepte). Het voldoet aan de norm IEC 60947-6-1, en gecertificeerd door CE/CB/CCC. Het is geschikt voor het overbrengen van levensveiligheidsbelastingen zoals brandblusapparatuur, rookafzuigventilatoren, sprinklerpompen, noodverlichting enz.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Mit Nullstellung | 1 |
| Mit Rückzug in Nullstellung | |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 100A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | |
| Geeignet für Bodenbefestigung | |
| Geeignet für Frontbefestigung | |
| Geeignet für Verteilereinbau | 1 |
| Geeignet für Zwischenbau | |
| Komplettgerät im Gehäuse | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Ausführung des Betätigungselements | sonstige |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TA25D3L1002TPE |
|---|---|
| EAN | 3606485953267 |
| ETIM | EC001105 |
| Peso | 12.95 kg |
| Peso (embalaje) | 27.9 kg |
Designaciones
230V 3P 100A LCD TA25D3L1002TPE TransferPacT active automatic transfer switch
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



































