14,25 €
% 24,93 € (ahorro del 42.84%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810029041 P/N: SSL1A12BDR Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric SSL1A12BDR Relé de estado sólido,plug-in,entrada 15-30 v dc, saída 24-280 v ac, 2a"
Schneider Electric Relé de estado sólido,plug-in,entrada 15-30 v dc, saída 24-280 v ac, 2a
Schneider Electric SSL1A12BDR
EAN 3606480579738
Descripción
Dit Harmony SSL-interfacerelais voor halfgeleiderplug-in is 2A-gecertificeerd, wordt geregeld met een 15V tot 30V DC-ingang, heeft een nominale belastingsspanning van 24V tot 280V AC met willekeurige spanningsschakeling, ideaal voor inductieve lasten. Het is 6mm breed, inclusief stopcontact, om ruimte te besparen in uw regelkasten. Het is ook stil en betrouwbaar dankzij de afwezigheid van bewegende contacten. Hij is bestand tegen schokken, trillingen en vervuiling dankzij zijn IP67 en is daardoor ideaal voor zware industriële omgevingen.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | 1 |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 15V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | 2A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | SSL1A12BDR |
|---|---|
| EAN | 3606480579738 |
| ETIM | EC002055 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Peso | 0.004 kg |
| Peso (embalaje) | 0.004 kg |
Designaciones
1 phase solid state relay 15vdc to 30vdc solid state relay 24vac to 280vac solid state relay 2a solid state relay SSL1A12BDR harmony solid state relay premounted relay with socket random voltage switching solid state relay scr output solid state relay ssl solid state relay
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.
























