13,53 €
% 23,68 € (ahorro del 42.86%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810028178 P/N: RSB2A080BDPV Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric RSB2A080BDPV Relé rsb y zócalo, 2nanc 8a 24vdc con diodo"
Schneider Electric Relé rsb y zócalo, 2nanc 8a 24vdc con diodo
Schneider Electric RSB2A080BDPV
EAN 3606489562755
Descripción
Zelio RSB er en serie kompakte plugg-inn reléer med en bredde på kun 16 mm. Reléene fås med enten 1 C/O på 12 eller 16A eller 2 C/O kontakter på 8A. Det er mulighet for isetting av en beskyttelsesmodul (diode, varistor eller RC-led) direkte i relésok kelen hvis det er behov for dette. Soklene RSZE1S35M og RSZE1S48M har separate terminaler for strømforsyning og kontaktsett s om gjør det enkelt og oversiktlig å feilsøke på reléene. RSB2A080BDPV er et komplett plugg-inn relé montert i RSZE1S48M relés okkelen med en festebøyle, som sikrer at reléet blir holdt fast i sokkelen, selv under vibrerende forhold. I sokkelen er det montert en sperrediode for ensretting av DC spenningen. Dioden har samtidig en innebygget LED som indikerer når det er strøm på reléet. RSB2A080BDPV har 2 C/O AgNI kontakter med en maksimal belastning på 8A. Reléet har en levetid på 100.000 koplinger (avhengig av belastningsgrad og type). Strømforsyningen til RSB2A080BDPV er 24 VDC og egetforbruket på reléet er 0,45W. Mins te innkoplingsstrøm på kontaktsettet er 100mA. Det er mulig å forbinde opptil 8 reléer med sløyfeskinnen RGZS08 som fås som t ilbehør til soklene. RSB serien har UL og CSA godkjennelse for bruk i USA og Canada
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | 1 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 0V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Antrieb | ungepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Art des Schaltkontaktes | sonstige |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 8A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | RT I |
| Breite | 64mm |
| Höhe | 84mm |
| Tiefe | 15mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | RSB2A080BDPV |
|---|---|
| EAN | 3606489562755 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Peso | 0.06 kg |
| Peso (embalaje) | 0.06 kg |
Designaciones
2 c 2000va plugin relay 224w plugin relay 24vdc plugin relay 8a plugin relay RSB2A080BDPV agni contacts plugin relay automation relay harmony electromechanical relay interface plugin relay interface relay ip20 plugin relay led status plugin relay o plugin relay preassembled plugin relay with socket relay module relay socket rsb plugin relay standard contacts plugin relay
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















