35,12 €
% 35,64 € (ahorro del 1.46%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810027006 P/N: NSYTBS29248 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYTBS29248 Cajas industriales de ABS, PanelSeT TBS, IP66 IK07 291X241X88 tapa ciega altura 20mm."
Schneider Electric Cajas industriales de ABS, PanelSeT TBS, IP66 IK07 291X241X88 tapa ciega altura 20mm.
Schneider Electric NSYTBS29248
EAN 3606480165368
Descripción
Thalassa TBS industriële ABS doos. De binnenafmetingen van dit product zijn 275 x 225 x 160mm. De buitenafmetingen van dit product zijn 291 x 241 x 88mm. Deze wandbehuizing is voorzien van een lage doorzichtige deksel. Aan de buitenzijde is deze behuizing afgedicht met een schroefvergrendeling die te ontgrendelen is met een platte schroevendraaier. Certificeringen zijn DEMKO, SEMKO, TÜV. Brandwerendheid 650°. Deze behuizing is vervaardigd uit ABS (acrylnitril-butadieen-styreen). Dit product is voorzien van een IP66 (NEMA 4.4X) beschermingsgraad, een IK07 slagvastheidsgraad en isolatieklasse II. Het is uitgevoerd in de kleur grijs (RAL 7035). Dit product wordt geleverd per set van 2 stuks. Omgevingstemperatuur voor opslag en gebruik is (-15 tot 40°C)/(-25 tot 60°C).
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Montageart | Aufputz |
|---|---|
| Art der Abdeckung | Deckel |
| Ausführung Deckel | geschlossen |
| Art der Tür | ohne |
| Transparenter Deckel/Tür | |
| Mit Schloss | |
| Nennstrom (In) | -A |
| Höhe | 291mm |
| Breite | 241mm |
| Tiefe | 88mm |
| Einbautiefe | -mm |
| Innentiefe | 80mm |
| Materialstärke Gehäuse | 12.5mm |
| Materialstärke Tür/Deckel | 12.5mm |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Anzahl der Module | 0 |
| Anzahl der Reihen | 0 |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Anzahl der Öffnungen für Flanschplatten | 0 |
| Anbaumöglichkeit | |
| Anzahl der Leitungseinführungen | 2 |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Mit Montageplatte | |
| Geeignet für Außengebrauch | 1 |
| Geeignet für Blitzschutz | 1 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4 |
| Schutzklasse | II |
| Schlagfestigkeit | IK07 |
| Funktionserhalt | ohne |
| Deckel mit Überdruckentlastung |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYTBS29248 |
|---|---|
| EAN | 3606480165368 |
| ETIM | EC000058 |
| ECLASS | eClass_10_ACN385011 |
| Peso | 0.85 kg |
| Peso (embalaje) | 0.85 kg |
Designaciones
ABS NSYTBS29248 PanelSet TBS Thalassa TBS acrilonitrilo butadieno estireno armario caja caja de derivación envolvente envolvente eléctrica envolvente para montaje en pared monobloque plástico protección eléctrica termoplástico
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.






































