100,04 €
% 101,51 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810025737 P/N: NSYPPC74HD Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYPPC74HD PanelSet PHD outdoor heavy duty - Kabelwartelplaat - 750x420mm"
Schneider Electric High-performance cable entry plate made of aluminum for outdoor installation, width 750 depth 420
Schneider Electric NSYPPC74HD
EAN 3606480681042
Descripción
Multifunctionele volle aluminium outdoor zware toepassing kabeldoorvoerplaat voor Thalassa PHD kasten Het product is gemaakt van aluminium De plaat is 3mm dik De nominale breedte is 750mm en de echte breedte is 760mm De hoogte is 15mm De nominale diepte is 420mm De set bevat bevestigingselementen, 1 plaat en pakking De kabelwartelplaat moet worden gemonteerd op de onderzijde van de kast De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door een geborstelde afwerkingscoating Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | |
| Breite | 760mm |
| Höhe | 15mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Aluminium |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYPPC74HD |
|---|---|
| EAN | 3606480681042 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Peso | 1.38 kg |
| Peso (embalaje) | 1.38 kg |
Designaciones
NSYPPC74HD
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















