104,14 €
% 105,67 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810025736 P/N: NSYPPC56HD Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYPPC56HD PanelSet PHD outdoor heavy duty - Kabelwartelplaat - 500x620mm"
Schneider Electric High-performance cable entry plate made of aluminum, for outdoor installation, W 500 D 620
Schneider Electric NSYPPC56HD
EAN 3606480681035
Descripción
Multifunctionele volle aluminium outdoor zware toepassing kabeldoorvoerplaat voor Thalassa PHD kasten Het product is gemaakt van aluminium De plaat is 3mm dik De nominale breedte is 500mm De hoogte is 15mm De nominale diepte is 620mm en de echte diepte is 510mm De set bevat bevestigingselementen, 1 plaat en pakking De kabelwartelplaat moet worden gemonteerd op de onderzijde van de kast De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door een geborstelde afwerkingscoating
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | |
| Breite | 500mm |
| Höhe | 15mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Aluminium |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYPPC56HD |
|---|---|
| EAN | 3606480681035 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Peso | 5 kg |
| Peso (embalaje) | 5 kg |
Designaciones
NSYPPC56HD
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















