72,36 €
% 73,42 € (ahorro del 1.44%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024759 P/N: NSYENU Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYENU Actassi - Zelfklevende band voor aanduiding HE - 10 stuks"
Schneider Electric Actassi, adhesive tape, pack of 10, 42U
Schneider Electric NSYENU
EAN 3606480172168
Descripción
Set van 10 zelfklevende stroken voor het markeren van de eenheden die worden gebruikt in de Actassi VDS en Actassi VDA kasten Biedt mogelijkheid tot nummering van de eenheden Vastgemaakt op het voorpaneel van de 19 "stijlen Striplengte is 42U Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Beschriftungsleiste/-schild |
|---|---|
| Breite | 15mm |
| Höhe | 610mm |
| Tiefe | 90mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | sonstige |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYENU |
|---|---|
| EAN | 3606480172168 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | d6cacef2-da5d-4d98-b2c4-33237329a0b3 |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Peso | 0.35 kg |
| Peso (embalaje) | 0.35 kg |
Designaciones
NSYENU
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















