36,53 €
% 37,07 € (ahorro del 1.46%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024722 P/N: NSYECP300 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYECP300 Actassi - Afdekpaneel - Met borstel"
Schneider Electric Actassi, cover plate with brush seal
Schneider Electric NSYECP300
EAN 3606480170331
Descripción
Afdekplaat met borstelpakking vast te maken op de bovenste of onderste openingen van de behuizing. Gemaakt van verzinkt staalblad en geleverd met alle bevestigingen die nodig zijn voor de installatie. De afmetingen zijn 35 mm bij 300 mm.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Bürste |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 360mm |
| Höhe | 10mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYECP300 |
|---|---|
| EAN | 3606480170331 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | d6cacef2-da5d-4d98-b2c4-33237329a0b3 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Peso | 0.34 kg |
| Peso (embalaje) | 0.34 kg |
Designaciones
Actassi cabinet Enclosure NSYECP300 Network enclosure Plate
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















