49,55 €
% 50,28 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024397 P/N: NSYCVF65M230PF Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCVF65M230PF ClimaSys - Geforceerde ventilatie - 65 m³/u - 230V"
Schneider Electric ClimaSys fan, 65m³/h, 230V, with plastic grille and filter
Schneider Electric NSYCVF65M230PF
EAN 3606480151378
Descripción
Wentylator obiegowy firmy Schneider Electric z serii ClimaSys CV o numerze katalogowym NSYCVF65M230PF charakteryzuje się wydajnością 65m3/h. Wentylatory w standardzie dostarczany jest wraz z kratką wentylacyjną wykonaną z ABS w kolorze czarnym oraz z wymiennym filtrem. Cechą charakterystyczną wentylatora jest łatwa konserwacja oraz wymiana filtra. Bardzo wysoka jakość zastosowanych komponentów gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji wentylatora. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a ta kże produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 230V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 65m³/h |
| Bemessungsleistung | 20W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 50dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Breite | 124mm |
| Höhe | 124mm |
| Tiefe | 55mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCVF65M230PF |
|---|---|
| EAN | 3606480151378 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Peso | 0.71 kg |
| Peso (embalaje) | 0.71 kg |
Designaciones
ClimaSys ClimaSys CV Enclosure accessory NSYCVF65M230PF Thermal management cabinet fan filter ventilation
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















