763,46 €
% 774,69 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024393 P/N: NSYCVF570M115MF Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCVF570M115MF ClimaSys Ventilador de techo, 570m3/h, 115V, con rejilla de salida y filtro G2"
Schneider Electric ClimaSys Ventilador de techo, 570m3/h, 115V, con rejilla de salida y filtro G2
Schneider Electric NSYCVF570M115MF
EAN 3606480151408
Descripción
ClimaSys 85W bovenkap met ventilator 228 x 228mm met G2 filter garandeert een effectieve temperatuurregeling in kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 570 m3/h bij 50 Hz en 350 m3/h met een uitschakelrooster van 291 x 291 mm De externe breedte is 340mm, hoogte is 96mm en diepte is 340mm Het toebehoren bestaat uit 1 kap voor de bovenkant van de kast, 1 ventilator en 1 bevestigingselementen De kap is grijs (RAL 7035) Beschermingsgraad tegen indringing is IP54 De ingangsspanning is 115 V 50/60 Hz Het geluidsniveau is 64-64 dB
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | 1 |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Volumenstrom | 570m³/h |
| Bemessungsleistung | 85W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 64dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Breite | 340mm |
| Höhe | 96mm |
| Tiefe | 340mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCVF570M115MF |
|---|---|
| EAN | 3606480151408 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Peso | 6.16 kg |
| Peso (embalaje) | 6.16 kg |
Designaciones
ClimaSys ClimaSys CV Enclosure accessory NSYCVF570M115MF cabinet foot filter fan ventilation
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















