215,20 €
% 218,37 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024387 P/N: NSYCVF550M115FB Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCVF550M115FB Ventilador 115V IP54 550m3/h con Rejilla de Salida y Filtro G2"
Schneider Electric Ventilador 115V IP54 550m3/h con Rejilla de Salida y Filtro G2
Schneider Electric NSYCVF550M115FB
EAN 3606480678776
Descripción
ClimaSys outdoor zware uitvoering 78,102W ventilator zonder rooster en filter zorgt voor effectieve temperatuurregeling in PHD, S3HD en SFHD kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 550 m3/h bij 50 Hz en 550 m3/h bij 60 Hz Motor gemonteerd op kogellager Uitgerust met veerklemaansluitklem De externe breedte is 223mm, de hoogte is 223mm en de diepte is 90mm Het toebehoren bestaat uit 1 ventilator en 4 schroeven De kleur is donkergrijs (RAL 7016) De beschermingsgraad van de indringing is IP44 (IP55 voor het net) De ingangsspanning is 115 V AC 50/60 Hz Nominale stroom is 0,7-0,8A 50 Hz Het geluidsniveau is 60-60 dB De bedrijfstemperatuur is -40-70 °C De maximumdruk is 300 Pa bij een debiet van 0 m³/h Nettogewicht is 1,7 kg Certificering CE, UL conform UL 508A, CSA conform CSA C22,2 en ecodesign richtlijn 2009/125/EC Houd er rekening mee dat te veel vervangen van filters moet worden vermeden, stroomsnelheden hangen af van het werkpunt, zie ProClima-software, de omgeving moet relatief schoon zijn, het filter moet regelmatig worden schoongemaakt en vervangen en de buitentemperatuur moet 5 °C lager zijn dan de binnentemperatuur
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | 1 |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Volumenstrom | 550m³/h |
| Bemessungsleistung | 1500W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 60dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7016 |
| Breite | 222.8mm |
| Höhe | 222.8mm |
| Tiefe | 90mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCVF550M115FB |
|---|---|
| EAN | 3606480678776 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Peso | 1.7 kg |
| Peso (embalaje) | 2.5 kg |
Designaciones
Armarios de Armarios Circulación de aire Circulador de aire NSYCVF550M115FB Ventilador Ventilador Armario Ventilador de techo
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















