361,21 €
% 366,52 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 6-8 Semanas
Art. No: WST8810024375 P/N: NSYCVF300M230DG Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCVF300M230DG ClimaSys Smart Ventilation - SmartFan, 300m3/h, 230V, IP54"
Schneider Electric ClimaSys Smart Ventilation - SmartFan, 300m3/h, 230V, IP54
Schneider Electric NSYCVF300M230DG
EAN 3606481369772
Descripción
Dit product is een ventilator voor geforceerde luchtventilatie die is ontworpen om een betrouwbare en efficiënte koeling te bieden Het is gemaakt van geïnjecteerde thermoplastische (PC) en motorondersteuning (ASA/PC) en is verkrijgbaar in gerookt zwart (RAL 9005) kleur De ventilator heeft een kogellager type en een maximumdruk van 158 Pa Het heeft een stroombereik van 36 W 50 Hz en 37 W 60 Hz, en een vrije stroomsnelheid van 300 m3/h bij 50 Hz en 350 m3/h bij 60 Hz Het kan worden gebruikt in omgevingsluchttemperaturen van -20 tot 60°C Het heeft een Faston-connector en wordt geleverd met een slim filter met stofsensor, een ventilatorsensor die gereed is voor montage, een kabelwartel en een extern beschermend transparant gerookt rooster op de voorzijde Het heeft CE-, EAC- en EMC-richtlijnen 89/336 EEG-certificeringen en een IP54-beschermingsgraad De uitsnijdingsafmetingen van de ventilator zijn 223 x 223 mm en het geluidsniveau is 55-56 dB
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 145V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 145V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 300m³/h |
| Bemessungsleistung | 36W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 56dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Breite | 248mm |
| Höhe | 268mm |
| Tiefe | 116mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCVF300M230DG |
|---|---|
| EAN | 3606481369772 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | da4c85ec-a665-4c36-a1cf-a6b342fe3f9f |
| Peso | 1.64 kg |
| Peso (embalaje) | 1.64 kg |
Designaciones
ClimaSys ClimaSys CV Enclosure accessory NSYCVF300M230DG cabinet smart fan
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.








































