28,20 €
% 28,62 € (ahorro del 1.47%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024054 P/N: NSYCGX25 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCGX25 Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M25 AISI304L, IP68, homologado UL"
Schneider Electric Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M25 AISI304L, IP68, homologado UL
Schneider Electric NSYCGX25
EAN 3606481360243
Descripción
Kabelwartel voor Spacial CRN, Spacial S3D en Spacial S3X behuizingen Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 35,5mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M25 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 35.5mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 25 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCGX25 |
|---|---|
| EAN | 3606481360243 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 0.05 kg |
| Peso (embalaje) | 0.05 kg |
Designaciones
Brida Cubierta Inserción NSCGX25 UE placa de prensa accesorio de administración de cables entrada de cable placa de cubierta placa de entrada placas de distribución prensa de cable
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















