43,74 €
% 44,39 € (ahorro del 1.46%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810024053 P/N: NSYCGX20H Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYCGX20H Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M20 AISI316L, IP68, homologado UL"
Schneider Electric Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M20 AISI316L, IP68, homologado UL
Schneider Electric NSYCGX20H
EAN 3606481360298
Descripción
Kabelwartel voor PanelSeT CRN, PanelSeT S3D en PanelSeT S3X kasten Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en RVS AISI 316L behuizing De hoogte is 36mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M20 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de bodem van de kast en op de bovenzijde ervan Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 36mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 20 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYCGX20H |
|---|---|
| EAN | 3606481360298 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 0.04 kg |
| Peso (embalaje) | 0.04 kg |
Designaciones
Brida Cubierta Entrada de cable Inserción NSCGX20H Placa de cubierta Placa de entrada UE placa de prensa accesorio de administración de cables prensa de cable tableros de distribución
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















