110,71 €
% 112,34 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810023777 P/N: NSYAPU19S9 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYAPU19S9 Actassi - Distributierails - Zonder beveiliging - 9 contacten - VDE"
Schneider Electric Actassi, 1U Power Distribution Strip, 9 Sockets 19P VDE
Schneider Electric NSYAPU19S9
EAN 3606480172014
Descripción
9 stopcontacten uitgerust met stroomsnoeren van het type H05 VVF, uitgerust met een gegoten rechthoekige stekker met aardcontactsysteem. Verticale stopcontacten met zijgeaarde wandcontactdozen, met kinderbeveiliging. Materiaal samengesteld uit glasvezel polyamide kunststof met brandwerendheid tot 850°C Kan worden gebruikt in: Duitsland, Oostenrijk, Nederland, Italië (gedeeltelijk), Spanje, Portugal, Zweden, Noorwegen, Finland, Slovenië, Roemenië, Hongarije, Andorra, Vaticaanstad, San Marino, Estland, Bulgarije. Kan buiten Europa worden gebruikt in: Afghanistan, Zuid-Korea, Indonesië, IJsland, Chili
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Befestigungsmaß (standardisiert) | 482 |
|---|---|
| Befestigungsmaß | 482.6mm |
| Montagerichtung | horizontal/vertikal |
| Elektrischer Anschluss | Anschlusskabel mit Stecker |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Stecker CEE 7/4 (Typ F) |
| Anzahl der Phasen | |
| Kabellänge | 3m |
| Anzahl der Leitungsschutzschalter | |
| Anzahl der Schutzkontaktsteckdosen CEE 7/3 (Typ F) | 0 |
| Anzahl der Steckdosen mit Erdungsstift | 9 |
| Anzahl der C13 Steckdosen | 0 |
| Anzahl der C19 Steckdosen | 0 |
| Anzahl der C20 Steckdosen | 0 |
| Anzahl der Steckdosen Britische Norm BS1363 | 0 |
| Anzahl der Steckdosen Schweizer Norm Typ 13 | 0 |
| Anzahl der Steckdosen Schweizer Norm Typ 15 | 0 |
| Anzahl der Steckdosen Schweizer Norm Typ 23 | 0 |
| Anzahl der Steckdosen Schweizer Norm Typ 25 | 0 |
| Anzahl der RJ45-Buchsen | 0 |
| Anzahl der Anschlüsse USB | 0 |
| Anzahl der sonstigen Steckdosen | 0 |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 1 |
| Länge | 440mm |
| Breite | 482.6mm |
| Höhe | 44.45mm |
| Tiefe | 76mm |
| Versorgungsspannung | 230V |
| Mit Überspannungsschutzmodul | 1 |
| Überspannungskategorie | |
| Netzentstörfilter | |
| Schaltbar | 1 |
| Mit Zähler | |
| Steuerfunktion | |
| SNMP | |
| Mit Display | |
| Auswertung | sonstige |
| Mit LED-Anzeige | |
| Mit Sicherung | |
| Strommessgerät | |
| Temperaturmessung | |
| Mit Befestigungsmaterial | |
| Farbe | sonstige |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYAPU19S9 |
|---|---|
| EAN | 3606480172014 |
| ETIM | EC002762 |
| Peso | 1.08 kg |
| Peso (embalaje) | 1.08 kg |
Designaciones
Actassi cabinet Enclosure NSYAPU19S9 Network enclosure Socket
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















