98,86 €
% 100,32 € (ahorro del 1.46%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810023770 P/N: NSYAPU19F8S Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYAPU19F8S Actassi - Distributierails - Lichtschakelaar - 8 contacten - UTE"
Schneider Electric Actassi, 1U Power Distribution Unit, 8 Sockets + Switch 19P UTE
Schneider Electric NSYAPU19F8S
EAN 3606480172007
Descripción
8 stopcontacten met verzonken groene led-schakelaar die is uitgerust met voedingskabels van het type H05 VVF, uitgerust met een gegoten haakse stekker met aardingscontactsysteem. Verticale stekkerdoos met penaarding, met kinderbeveiliging. Materiaal samengesteld uit glasvezel polyamide kunststof met brandwerendheid tot 850°C Kan worden gebruikt in: Frankrijk, België, Polen, Monaco, Slowakije, Tsjechië.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 600mm |
| Breite | 95mm |
| Höhe | 500mm |
| Tiefe | 75mm |
| Max. Belastbarkeit | -kg |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | sonstige |
| RAL-Nummer |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYAPU19F8S |
|---|---|
| EAN | 3606480172007 |
| ETIM | EC002620 |
| ECLASS | eClass_10_ACN627011 |
| Peso | 1.09 kg |
| Peso (embalaje) | 1.09 kg |
Designaciones
Actassi cabinet Enclosure NSYAPU19F8S Network enclosure Socket
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















