132,52 €
% 134,47 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810023560 P/N: NSY17997 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSY17997 Uitblaasrooster EMC 130"
Schneider Electric Outlet Grille Cutout CEM 130
Schneider Electric NSY17997
EAN 3606480169427
Descripción
Uitlaatrooster 250 x 250mm gemaakt van ABS (acrylonitril-butadieen-styreen) voor ClimaSys CV EMC ventilator De kit bestaat uit 1 uitgangsrooster voor de voorzijde, 1 metalen frame voor het bedekken van het kunststof element, 1 metalen rooster voor bevestiging aan het frame en 1 pakking voor tussen de perimeter van het rooster en de kast De externe breedte is 250mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP54 Bevestiging met schroeven of met clips Afmetingen opening: 223 x 223 mm Geschilderd in uitlaatrooster: grijs (RAL 7035) Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 223mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 250mm |
| Höhe | 250mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSY17997 |
|---|---|
| EAN | 3606480169427 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Peso | 0.75 kg |
| Peso (embalaje) | 0.75 kg |
Designaciones
NSY17997 Rejilla de ventilación UE para armario accesorio de administración térmica placa de ventilación Armario rejilla de salida
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















