315,47 €
% 320,11 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810023557 P/N: NSY17991 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSY17991 Ventilator EMC - 130 m³/u"
Schneider Electric Fan CEM 130m³/h
Schneider Electric NSY17991
EAN 3606480169397
Descripción
ClimaSys EMC ventilator 224 x 224mm met standaardfilter zorgt voor een effectieve temperatuurregeling in kasten De ventilator voert een vrije stroomsnelheid uit van 156 m3/h bij 50 Hz De EMC ventilator is uitgerust met ABS (acrylonitril-butadieen-styreen) uitgangsrooster, stalen frame van axiale motor en berylium pakking De buitenbreedte is 252mm, de hoogte is 252mm en de diepte is 97mm Het accessoire bestaat uit 1 axiale motor, 2 beschermingsroosters voor voor- en achteroppervlakken, 1 filter voor voorzijde axiale motor, 1 EMC uitgangsrooster voor voorzijde en 1 pakking voor tussen ventilator en kast De kleur van het uitgangsrooster is grijs (RAL 7035) Beschermingsgraad tegen indringing is IP54 Ingangsspanning is 230 V 50/60 Hz
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 230V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | 1 |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 130m³/h |
| Bemessungsleistung | 20W |
| EMV-Ausführung | 1 |
| Geräuschemission | 50dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Breite | 250mm |
| Höhe | 250mm |
| Tiefe | 117mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSY17991 |
|---|---|
| EAN | 3606480169397 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Peso | 1.7 kg |
| Peso (embalaje) | 1.7 kg |
Designaciones
Armarios de Armarios Circulación de aire Circulador de aire NSY17991 Ventilador Ventilador Armario Ventilador EMC Ventilador de techo
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















