45,69 €
% 69,26 € (ahorro del 34.03%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810022956 P/N: M9P22620 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric M9P22620 Multi 9 - N40N - MCB - 1P + N - 20 A - C Curve - 240 V - 10 kA"
Schneider Electric Multi 9 - N40N - MCB - 1P + N - 20 A - C Curve - 240 V - 10 kA
Schneider Electric M9P22620
EAN 3606480572289
Descripción
Deze Multi9 N40N is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 1P+N vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 20A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen is tot 10kA bij 240VAC volgens de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de overspanningsweerstand en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 20000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 4kV. De werkfrequentie is 50Hz of 60Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 2 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 78mm. Het gewicht is 0,115kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 70°C.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | -W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 0.33mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 0.75mm² |
| Explosionsgeschützt |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | M9P22620 |
|---|---|
| EAN | 3606480572289 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | c839c050-8547-41ce-b0db-e9813554fc09 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (embalaje) | 0.12 kg |
Designaciones
M9P22620 breaking capacity control panel builder earth leakage electrical protection electrical threats mcb miniature circuit breaker multi9 n40n n40n oem overload protecting equipment protecting people schneider mcb short circuit
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


































