135,41 €
% 205,28 € (ahorro del 34.04%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810022522 P/N: M9F13416 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric M9F13416 Multi9 C60H - Installatieautomaat - 4P - 16 A - B-Karakteristiek - 415 V - 15 kA"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCCB C60H 4-pole 16A B-Char. 15kA IEC60947-2
Schneider Electric M9F13416
EAN 3606480929823
Descripción
Deze Multi9 C60H is een LV-installatieautomaat (MCB). Het is een 4P-stroomonderbreker met 4 beveiligde polen, 16A nominale stroom en B-uitschakelcurve. De nominale kortsluitvastheid gaat tot 15 kA bij 415VAC in overeenstemming met de norm EN/IEC 60947-2. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Hij is ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de weerstand tegen overspanning en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is bedoeld voor OEM (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Hij heeft een elektrische levensduur die oploopt tot 10000 cycli en een mechanische levensduur tot 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 240 VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 6 kV. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geknipt. Vervuilingsgraad is 3. Overspanningscategorie is IV. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 81 mm x (D) 72 mm. Het gewicht is 0,48 kg. De aansluitklemmen zijn voorzien van een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | B |
| Polzahl (gesamt) | 4 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 4 |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 415V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 30kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 15kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.6W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | M9F13416 |
|---|---|
| EAN | 3606480929823 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.43 kg |
| Peso (embalaje) | 0.43 kg |
Designaciones
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control circuit breaker Distributor built-in device EB circuit breaker Fuse switch Installation circuit breaker LS-switch Line circuit breaker MCB Modular device Plug-in circuit breaker Protective switch Screw-in circuit breaker
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.









































