87,35 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810021725 P/N: LVS03979 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric LVS03979 Placa sop. P VarplusCan Horizontal"
Schneider Electric Placa sop. P VarplusCan Horizontal
Schneider Electric LVS03979
EAN 3606481875402
Descripción
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met condensatoren, contactoren, gemonteerd met afdichtingsplaat. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Höhe | 235mm |
|---|---|
| Breite | 550mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | LVS03979 |
|---|---|
| EAN | 3606481875402 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Peso | 5.84 kg |
| Peso (embalaje) | 5.84 kg |
Designaciones
Placa de montaje Prismaset P horizontal fijo para carcasa An 650 + 150 mm tipo corte
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















