70,94 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810021632 P/N: LVS03508 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric LVS03508 PRISMA P M.PLAAT 2 3PH TELLERS 3PH 6M"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Mounting Plate, 2x 3PH+N Measuring Devices, Vertical, Width=650mm, Height=6 Modules
Schneider Electric LVS03508
EAN 3606481874719
Descripción
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met 2 Kilowattuurmeters 3Ph. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Höhe | 295mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | LVS03508 |
|---|---|
| EAN | 3606481874719 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Peso | 5.92 kg |
| Peso (embalaje) | 5.92 kg |
Designaciones
Mounting Plate Prisma PrismaSeT
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















