51,67 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 7-10 Días laborables
Art. No: WST8810021598 P/N: LVS03406 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric LVS03406 Placa sop. P NSXm 3P/4P Vigi Vert 650mm"
Schneider Electric Placa sop. P NSXm 3P/4P Vigi Vert 650mm
Schneider Electric LVS03406
EAN 3606481885807
Descripción
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met ComPact voor 4x Vigi NSXm TGL 3P/4P. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | LVS03406 |
|---|---|
| EAN | 3606481885807 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Peso | 2.56 kg |
| Peso (embalaje) | 2.56 kg |
Designaciones
Placa de montaje Placa de montaje plana Prismaset P para carcasa An 650 mm vertical fija
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















