6,18 €
% 9,01 € (ahorro del 31.41%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810016052 P/N: IMT37314 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric IMT37314 Thorsman TET 20-26 - Kabeldoorvoertule - Grijs - diameter 20 tot 26"
Schneider Electric Rubber grommet TET 20-26 sealing range M38, cable D20-26mm, gray, pack of 25
Schneider Electric IMT37314
EAN 3606480398940
Descripción
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is grijs van kleur. De dichtingsring is gemaakt van EPDM, waardoor deze bestendig en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 25. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Als een green premium product is dit apparaat milieuvriendelijk. Het is kwikvrij.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Nenndurchmesser | 26mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 38 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 20mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | IMT37314 |
|---|---|
| EAN | 3606480398940 |
| ETIM | EC000451 |
| Peso | 0.02 kg |
| Peso (embalaje) | 0.02 kg |
Designaciones
Cable bushing Cable entry bushing Cable plug-in bushing Closure plug Pipe bushing Plastic nipple Plug bushing Plug-in bushing Plug-in cable bushing Plug-in pipe bushing Plug-in seal Plug-in stopper Pressure equalization sleeve Screw-in nipple Seal nip Sealing plug Stage bushing Strangle nipple Strangle stopper
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















