2,09 €
% 3,05 € (ahorro del 31.48%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810016051 P/N: IMT37312 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric IMT37312 Thorsman TET 14-20 - Kabeldoorvoertule - Zwart - diameter 14 tot 20"
Schneider Electric Rubber Cable Grommet TET 14-20C Sealing Range M29, Cable D14-20mm Black Pack of 50
Schneider Electric IMT37312
EAN 3606480398926
Descripción
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is zwart van kleur. Het doorvoerrubber is gemaakt van CR (chloropreen), waardoor het resistent en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Het is kwikvrij.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Nenndurchmesser | 20mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 29 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 14mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | IMT37312 |
|---|---|
| EAN | 3606480398926 |
| ETIM | EC000451 |
| Peso | 0.01 kg |
| Peso (embalaje) | 0.01 kg |
Designaciones
Cable Bushing Cable Entry Bushing Cable Insertion Bushing Closure Plug Insertion Plug Pipe Bushing Plastic Nipple Plug-In Bushing Plug-In Cable Bushing Plug-In Pipe Bushing Plug-In Seal Pressure Compensation Gland Push-In Bushing Screw-In Nipple Sealing Nipple Sealing Plug Step Bushing Strain Relief Nipple Strain Relief Plug
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















