1,64 €
% 2,39 € (ahorro del 31.38%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810016050 P/N: IMT37311 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric IMT37311 Thorsman TET 14-20 - Kabeldoorvoertule - Grijs - diameter 14 tot 20"
Schneider Electric Rubber grommet TET 14-20 sealing range M29, cable D14-20mm, grey, pack of 50
Schneider Electric IMT37311
EAN 3606480398919
Descripción
TET-pakkingsringen zijn verkrijgbaar in twee verschillende materialen, etheen/propyleen (EPDM) rubber en chloropreen (CR) rubber. Beide materialen zijn weerbestendig en temperatuurbestendig en kunnen zowel binnen als buiten worden gebruikt. Deze pakkingsringen zijn bestemd voor het volledig stofdicht en waterdicht afdichten van kabels, leidingen en leidingen, bijvoorbeeld in auto's, vliegtuigen, schepen, elektrische en hydraulische apparatuur. Dit apparaat is een dichtingsring en is grijs van kleur. De dichtingsring is gemaakt van EPDM, waardoor deze bestendig en duurzaam is. Dit apparaat wordt verkocht in sets van 50. De IP-classificatie van dit apparaat is IP67, wat zeer hoog is. Dit doorvoerrubber is vrij van SVHC (zeer zorgwekkende stoffen). Als een green premium product is dit apparaat milieuvriendelijk. Het is kwikvrij.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Nenndurchmesser | 20mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 29 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 14mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | IMT37311 |
|---|---|
| EAN | 3606480398919 |
| ETIM | EC000451 |
| Peso | 0.01 kg |
| Peso (embalaje) | 0.01 kg |
Designaciones
Cable entry gland Cable gland Cable insert gland Closure plug Insert plug Pipe gland Plastic nipple Plug-in seal Pressure compensation sleeve Push gland Push-in cable gland Push-in gland Push-in pipe gland Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Strangle nipple Strangle plug Tiered gland
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















