1,35 €
% 1,96 € (ahorro del 31.12%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810016047 P/N: IMT37304 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric IMT37304 Thorsman TET 7-10 - Kabeldoorvoertule - Zwart - diameter 7 tot 10"
Schneider Electric Rubber grommet TET 7-10C sealing range M19, cable D7-10mm, black, PCK=50
Schneider Electric IMT37304
EAN 3606480398841
Descripción
Przepusty TET są dostępne w wersjach wykonanych z dwóch różnych materiałów: gumy etylenowo-propylenowej (EPDM) i gumy chloroprenowej (CR). Oba materiały są odporne na warunki atmosferyczne i temperaturę oraz mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przepusty te są przeznaczon e do całkowicie pyłoszczelnego i wodoszczelnego izolowania kabli, przewodów i rur, np. w samochodach, samolotach, statkach, urządzeniach elektrycznych i hydraulicznych. To urządzenie jest przepustem w kolorze czarnym. Przepust jest wykonany z CR (chloroprenu), dzięki czemu jest odporny i trwały. To urządzenie jest sprzedawane w zestawach po 50 sztuk. Stopień ochrony IP tego urządzenia to IP67, co oznacza bardzo wysoki poziom. Ta przepustnica jest wykonana z SVHC (chlorofluoroetylenu). Produkt nie zawiera rtęci.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Nenndurchmesser | 10mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | 19 |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 7mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | IMT37304 |
|---|---|
| EAN | 3606480398841 |
| ETIM | EC000451 |
| Peso | 0.01 kg |
| Peso (embalaje) | 0.01 kg |
Designaciones
Cable entry socket Cable insertion socket Cable socket Closure plug Insert cable gland Insert pipe socket Insert seal Insert socket Insertion plug Pipe socket Plastic nipple Plug socket Pressure equalization sleeve Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Stepped socket Strain nipple Strain plug
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















