2.413,55 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810015800 P/N: ILM0701P01A0000 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric ILM0701P01A0000 ILM - Ingebouwde servomotor - 1.1 Nm - 6000 rpm - gn rem"
Schneider Electric Integ. Servo Motor - 1.1 Nm - 6000 rpm - no brake
Schneider Electric ILM0701P01A0000
EAN 3606485293592
Descripción
Dit product maakt deel uit van de PacDrive 3-serie, een aanbod van geïntegreerde servomotoren voor machines van 0,31 kW tot 1,91 kW. De 6-polige geïntegreerde servomotor heeft 1 stack met een maximale mechanische snelheid van 6000 rpm, een continu nominaal stopkoppel van 1,1 Nm en een gladde as. Het is uitgerust met een enkeldraai SinCos Hiperface® absolute encoder (128 periodes per omwenteling) zonder rem vast te houden. Het is een geïntegreerde servomotor met een voedingsspanning van 250V tot 700V, een continue overspanning van 1,55A en een maximaal continu vermogen van 0,31kW. De afmetingen van de as zijn 11mm (diameter) x 23mm (lengte). Het is een IP54-gecertificeerd product. De lengte van dit product is 212 mm en de afmetingen van de centrerende kraag zijn 2,5 mm (diepte) x 60 mm (diameter) met een montagegat van 82 mm. Het weegt 2,7 kg. Het is geschikt voor gebruik in algemene machinecontrole, verpakkingsmachine-automatisering, materiaalbehandelingstoepassingen. Hij ondersteunt de internationale standaard 70mm flensmontage met een natuurlijk convectiekoelsysteem. Lexium 62 ILM geïntegreerde servomodules kunnen worden bestuurd met alle PacDrive LMC Eco en Pro/Pro 2 serie bewegingscontrollers via SERCOS communicatie. Geïntegreerde servo-aandrijvingen met meerdere assen van 0,31 kW tot 1,91 kW voor automatiseringsoplossingen gebaseerd op PacDrive 3.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Bemessungsspannung | -V |
| Bemessungsstrom | 0.6A |
| Bemessungsfrequenz | -Hz |
| Spannungsart | |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | -kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | -1/min |
| Werkstoff des Gehäuses | |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 6 |
| Bauform | |
| Motor-Energieeffizienzklasse | |
| Isolationsklasse nach IEC | |
| Belastungszyklus | |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 0.5Nm |
| Anlaufstromverhältnis | |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | |
| Kippmomentverhältnis | |
| Lager | |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | -°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | ILM0701P01A0000 |
|---|---|
| EAN | 3606485293592 |
| ETIM | EC001851 |
| Peso | 3.54 kg |
| Peso (embalaje) | 3.54 kg |
Designaciones
protegido contra el polvo schneider se servomotor de 0.31 kw servomotor de 1.55 a servomotor de 250 v a 700 v servomotor de 6 polos servomotor de eje liso servomotor de una sola vuelta servomotor integrado servomotor integrado de lexium 62 ilm servomotor ip54 servomotor sincos hiperface
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















