25,84 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810015624 P/N: HMIYP6HSM2A Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric HMIYP6HSM2A M.2 koelkit, Harmony P6, voor Advanced Box"
Schneider Electric P6 M.2 Heat Sink for Advanced Box
Schneider Electric HMIYP6HSM2A
EAN 3606481923950
Descripción
Dit is een M.2-koelkit die wordt gebruikt met Box PC's uit de Harmony P6-serie van Schneider Electric. HMIYP6HSM2A is een koelingkit met M.2-aandrijving die een thermische pad en koellichaam bevat. Het weegt 0,20 kg. Ze zijn compatibel met Harmony P6 Advanced Box PC's. Het slimme ontwerp en de slimme engineering van de Harmony P6-pc verkorten de implementatietijd voor automatiseringsengineers en zijn voordeliger gedurende de hele levenscyclus, met een geoptimaliseerd ontwerp en onderhoudsgemak. De industriële Harmony P6-pc's zijn geschikt voor de complexe machine, lijnbewaking en processen op het niveau van Edge Control en Apps Analytics van EcoStruxure.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Art des elektrischen Zubehörs | |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | 1 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | HMIYP6HSM2A |
|---|---|
| EAN | 3606481923950 |
| ETIM | EC002584 |
| SCIP | df644fea-f5fa-4b8a-a06e-76d7dac05fe5 |
| Peso | 0.1 kg |
| Peso (embalaje) | 0.2 kg |
Designaciones
Advanced Box HIMP6 HMI terminal HMIYP6HSM2A Harmony Harmony HMI Harmony P6 Intel Quadcore Box PC M.2 cooling kit M.2 interface Modular Box PC cooling kit heat sink industrial Box operator interface panel thermal pad
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















