84,96 €
Disponible, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810015055 P/N: GV2ME14TQ Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric GV2ME14TQ Motor circuit breaker, TeSys GV2, 3P, 6-10 A, thermal magnetic, screw clamp terminals, TQ 24 units"
Schneider Electric Motor circuit breaker, TeSys GV2, 3P, 6-10 A, thermal magnetic, screw clamp terminals, TQ 24 units
Schneider Electric GV2ME14TQ
EAN 3389110343168
Descripción
Deze TeSys GV motorbeveiligingsschakelaar is voorzien van 3 polen (3P), heeft een toegekende bedrijfsstroom van 10A/690V en is geschikt voor 3-fase motortoepassingen van 3 tot 4kW@400V. Deze vermogensschakelaar biedt een thermisch-magnetische bescherming met een thermisch instelbereik van 6 tot 10A en een hoog uitschakelvermogen van 100ka Icu bij 400V. Deze TeSys GV2 vermogensschakelaar kan worden aangesloten via schroefklemmen. De elektrische en mechanische duurzaamheid, net als de start-stop bediening via de drukknop zijn gegarandeerd voor 100.000 cycli. Dit product is multi-standaard gecertificeerd (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine, ATEX) en is voorzien van het Green Premium ecolabel (RoHS/REACh). De beschermingsgraad is IP20 conform IEC 60529. Dit product wordt geleverd in een set van 24 stuks.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 6A |
|---|---|
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 138A |
| Mit thermischem Überlastschutz | 1 |
| Phasenausfallempfindlich | 1 |
| Auslösetechnik | thermomagnetisch |
| Bemessungsbetriebsspannung | 690V |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 10A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 4kW |
| Verlustleistung | 2.5W |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Ausführung des Betätigungselements | Drucktaster |
| Gerätebauart | Komplettgerät im Gehäuse |
| Mit integriertem Hilfsschalter | |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 100kA |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Höhe | 89mm |
| Breite | 45mm |
| Tiefe | 78.2mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | GV2ME14TQ |
|---|---|
| EAN | 3389110343168 |
| ETIM | EC000074 |
| SCIP | 04104e70-ba29-493c-b2cc-b5837d1f879b |
| ECLASS | eClass_10_AGZ529016 |
| Peso | 0.26 kg |
| Peso (embalaje) | 0.26 kg |
Designaciones
GV2ME GV2ME14TQ TeSys GV high breaking capacity motor circuit breaker motor protection products pack pushbutton control screw clamp terminals thermal magnetic protection
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















































