76,93 €
Disponible, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810015020 P/N: GV2ME043 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric GV2ME043 Disjuntores-motor magnetotérmicos GV2ME 0,40-0,63A con terminales de resorte"
Schneider Electric Disjuntores-motor magnetotérmicos GV2ME 0,40-0,63A con terminales de resorte
Schneider Electric GV2ME043
EAN 3389110346398
Descripción
GV2ME er 3-polede, termisk-magnetiske motorvernbrytere, spesialkonstruert for kontroll og beskyttelse av motorer i henhold ti l standarden IEC 947-2 og IEC 947-4-1. Bryteevne: 10-100 kA opp til 15 kW. Magnetisk vern (kortslutning): Fast utløsenivå ca 13 ganger den maksimale innstillbare strømmen for termisk utløsning. Det termiske vernet (overlast) kompenserer automatisk fo r omgivelsestemperatur. Underspenningsvern og shuntutløser kan påmonteres. Bryteren kan låses i stilling "0" med hengelås. Mo torvernbryteren tilfredsstiller kravene til skillefunksjon i åpen stilling.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 0.4A |
|---|---|
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 8A |
| Mit thermischem Überlastschutz | 1 |
| Phasenausfallempfindlich | 1 |
| Auslösetechnik | thermomagnetisch |
| Bemessungsbetriebsspannung | 690V |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 0.63A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 0.18kW |
| Verlustleistung | 2.5W |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Federzuganschluss |
| Ausführung des Betätigungselements | Drucktaster |
| Gerätebauart | Komplettgerät im Gehäuse |
| Mit integriertem Hilfsschalter | |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 100kA |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Höhe | 101mm |
| Breite | 44.5mm |
| Tiefe | 78.2mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | GV2ME043 |
|---|---|
| EAN | 3389110346398 |
| ETIM | EC000074 |
| SCIP | 04104e70-ba29-493c-b2cc-b5837d1f879b |
| ECLASS | eClass_10_AGZ529016 |
| Peso | 0.26 kg |
| Peso (embalaje) | 0.26 kg |
Designaciones
GV2ME GV2ME043 TeSys GV high breaking capacity motor circuit breaker motor protection pushbutton control spring terminals thermal magnetic protection
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















































